Strona o szerszeniach

Zwalczanie szerszeni

Bywa, że szerszenie zakładają gniazda blisko siedlisk ludzkich. Stwarza to niebezpieczeństo dla ludzi. Najpiej pozbyć się szerszeni i by zapewnić bezpieczeństwo.
".... można je rozdrażnić zapachem perfum lub dymem z grilla .... "

Szerszenie są pożyteczne dla środowiska jednak gdy mieszkają blisko ludzi to łatwo można je rozdrażnić intensywnym zapachem perfum, lub dymem z grilla. Bywa również, że krzyk dzieci przayciąga uwagę szerszeni. Należy wtedy pozbyć się gniazda gdyż użądlenia szerszeni mogą być groźne.

Nowości & Wydarzenia

26 lipca 2011

Wystartował profil na facebooku. Pod adresem http://www.facebook.com/pages/Szerszenie/253877074624739 możnana bieżąco śledzić nowe zdjęcia i wydarzenia. Zapraszam do zostania fanem!

29 czerwca 2011

Rozpocząłem pierwsze prace nad stroną www.szerszenie.net.pl. Oczekiwany termin wystartowania strony to koniec lipca 2011.

Postaram się odpowiedzieć na pytania: czym się żywią szerszenie? Jak długo żyją? Ile szerszeni musi użądlić aby zabić człowienia? Co szerszenie robią w zimie? Czy szerszenie robią miód? Jeżeli masz inne pytania to pisz na info@szerszenie.net.pl Pytania i odpowiedzi zamieszczę na stronie i faceooku.

Zapraszam osoby zainteresowane tematyką do współpracy przy tworzeniu strony.